Топ Новини

Марсохід Curiosity зробив нове селфі

15 жовтня 2015 в 14:25

Селфі було зроблене після завершення буріння в кратері Гейла.

селфи
Марсохід Curiosity зробив нове селфі
mia.ulmic.ru

NASA опублікувало нове селфі марсохода Curiosity. Зображення було складене з десятків знімків, зроблених космічним апаратом після завершення буріння в піщаному кратері Гейла. Curiosity зробив селфі по закінченню 1126 марсіанської доби (або сола, що дорівнює 24 годинам і 40 хвилинам) свого перебування на поверхні Червоної планети. Повідомлення про це було опубліковано на офіційному сайті NASA.

Знімки для селфі були зроблені 6 жовтня 2015 року рукою-маніпулятором марсохода за допомогою наукового інструменту MAHLI (Mars Hand Lens Imager). На зображенні діаметр колеса ровера дорівнює 50 сантиметрам, а діаметр зробленого марсоходом отвору (він помітний у нижньому лівому кутку селфі) дорівнює 1,6 сантиметра.

Читайте також: Марсохід Curiosity передав на Землю фото багатих залізом гір у кратері Гейла

Curiosity
NASA

У даний час ровер Curiosity знаходиться на нижніх схилах гори Шарп в одному з піщаних регіонів. Гора Шарп (офіційно звана горою Еоліда) — це центральний пік кратера Гейла висотою близько 5,5 кілометра. У серпні 2012 року у північній частині цього кратера Curiosity і здійснив посадку.

Раніше фахівці NASA провели прес-конференцію, під час якої розповіли про те, що знайшли свідченняіснування рідкої води на поверхні Марса.

Пізніше NASA опублікувало відео, на якому змоделювало рух потоків води на Червоній планеті.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...