Магнітні роз'єми з MacBook можуть перейти на iPhone і iPad

30 січня 2012 в 15:29
Універсальний коннектор передбачає підключення до низки пристроїв (наприклад ноутбуки, смартфони iPhone, моноблоки iMac або планшети iPad) і обмін даними між ними.
b_592527.jpg
vesti.ru

Роз'єм живлення MagSafe на магнітах, що вперше з'явився в ноутбуках MacBook Pro в 2006 році, може бути перенесений на iOS-пристрої. Така можливість описується в патентній заявці Apple, поданої в Бюро США з патентів і товарних знаків (USPTO) у липні минулого року.

Роз'єм MagSafe було презентовано на виставці Macworld Expo в 2006 році. "Безпечний" штекер утримується на місці з допомогою магнітів, тому якщо хтось випадково зачепить шнур живлення, коннектор легко від'єднається від пристрою і не потягне його за собою.

У патентній заявці Apple йдеться про поліпшений тип MagSafe - "програмованих магнітів", які здатні не лише утримувати шнур, а й визначати, до якого пристрою він підключений, пише Patently Apple. Універсальний коннектор передбачає підключення до низки пристроїв (наприклад ноутбуки, смартфони iPhone, моноблоки iMac або планшети iPad) і обмін даними між ними.

Крім того, в патенті йдеться про нову технологію стилуса для iPad з "програмованими магнітами". На таке цифрове перо, за проектом інженерів компанії, з метою безпеки може бути нанесено цифровий підпис. Він дозволить включати планшет тільки тоді, коли до нього доторкнуться певним стилусом.

Чи буде Apple реалізовувати технологію "програмованих магнітів" на практиці, невідомо.

Читайте також:

Intel офіційно представила альтернативу USB
Apple оновила лінійку MacBook Air
Apple уніфікує операційні платформи для всіх своїх пристро
їв

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...