Kodak вимагає від Apple і HTC відшкодування збитків від крадіжки технологій

11 січня 2012 в 10:29
Американська компанія Eastman Kodak направила заяву до федерального суду Рочестера з вимогою відшкодування збитків за використання своїх технологій від виробників смартфонів.
kodak_The-British-Library.jpg
The-British-Library

На думку юристів компанії, Apple Inc і HTC використовували у своїх мобільних пристроях технології, які було винайдено і запатентовано спеціалістами Kodak. Мова йде про опції передання фотографій іншим користувачам без підключення пристрою до комп'ютера.

Окрім суду скарги направлено і до комісії із зовнішньої торгівлі. Виробники фототехніки вимагають заборонити ввезення до США гаджетів, що згадуються у позові.

Передбачається, що мета позовів - вирішення фінансових проблем американської компанії, що зазнає фінансових труднощів. У місцевих ЗМІ навіть з'являлася інформація про те, що Eastman Kodak може оголосити про своє банкрутство. Проте напередодні керівництво оголосило план структурної реорганізації, який дозволить значно знизити витрати. Вкупі з новиною про подання позовів це дозволило підвищити вартість акцій компанії на фондовій біржі.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...