IBM близька до розробки революційної технології пам'яті

Поділитися
Дослідницький підрозділ корпорації IBM наблизився до комерціалізації експериментальної технології, яка в майбутньому дозволить мобільним телефонам зберігати у вбудованій пам'яті колекції з безлічі повнометражних фільмів у високій якості.
Дослідницький підрозділ корпорації IBM наблизився до комерціалізації експериментальної технології, яка в майбутньому дозволить мобільним телефонам зберігати у вбудованій пам'яті колекції з безлічі повнометражних фільмів у високій якості.В основі нової технології пам'яті лежить розробка, запропонована інженером IBM Стюартом Паркіним ще у 2004 році. На відміну від жорстких дисків, які обертають магнітно-заряджені пластини за допомогою мотора, технологія пам'яті застосовує електричні ланцюги для руху набору електронів, які називаються в розрізі технології "магнітним простором". "Це схоже на магнітну хвилю, яку ми можемо рухати, залишаючи всі атоми на місці", - говорить Паркін. Система може значно швидше записувати і зчитувати дані, використовуючи менше електроенергії, ніж нинішні технології. "Конструкція нової пам'яті така, що вона у мільйон разів швидше отримує доступ до першого біту даних, використовуючи менше енергії, окрім того вона зовсім не боїться падінь і ударів", - говорить Паркін. На думку дослідників з IBM, найбільший вплив на галузь нові пристрої пам'яті можуть здійснити саме у мобільній сфері. При достатньому рівні фінансування, нова технологія може бути комерціалізована через 2-5 років. Окрім того, дослідники впевнені, що вже перші чіпи з магнітними просторами можуть стати у 100-200 разів більш ємними, ніж нинішні чіпи пам'яті. Нові чіпи будуть оперувати магнітними зарядами довжиною не більше декількох мікрон, а перші чіпи зможуть отримати ємність у декілька терабайт.

За матеріалами CyberSecurity.ru

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі