Холодильники Samsung Electronics - це впевнені сьогодні і завтра нашого побуту

26 листопада 2012 в 11:52
Сучасний холодильник Samsung Electronics - це той дивовижний комплекс якостей! У ньому поєднуються велика місткість з компактним зовнішнім виглядом.

Серед інших пам'ятних подій, які будуть відзначені в наступному, 2013 році, своїм століттям, буде народження першого «домашнього» холодильника, що працює на електриці. Він працював по типу теплового насосу. На жаль, в якості охолоджуючих використовувалися настільки токсичні рідини, що його виробництво так і не стало масовим. Але вже в 1926 році Крістіан Стінструп презентував свій, як він висловився, довговічний, нешкідливий і безшумний холодильник, який наступного року був запущений в серійне виробництво.

Сучасний холодильник Samsung Electronics - це той дивовижний комплекс якостей! У ньому поєднуються велика місткість з компактним зовнішнім виглядом - око плавно ковзає поглядом по його обтічній поверхні, не залишаючи шансів для дискомфорту сприйняття. Він доречний навіть в обмеженому просторі кухонь старих планувань. Одна з неодмінних ергономічних складових - це тихе відчиняння і зачиняння дверей, без акустичного шоку у домашніх тварин (як це було в «ювіляра»).

Широка варіабельність параметрів зберігання - це означає, що зонування простору холодильника, де підтримуються різні температурні режими зберігання, забезпечує максимальне збереження продуктів харчування різних категорій. При цьому параметри зберігання легко змінюються за вашим бажанням - холодильник забезпечений по-справжньому інтелектуальною системою управління.

Холодильник не потребує регулярного розморожування і відмінно справляється з неприємними запахами. І практично не шумить! При допустимій нормі шуму від холодильних компресорів у 53 дБ в житловому приміщенні він створює шумове навантаження всього в 38 дБ.

Надійність - це якість, про яку варто сказати окремо. Виробник офіційно гарантує 10 років успішної експлуатації агрегатів холодильника. І це при тому, що холодильник добре пристосований до роботи в екстремальних умовах нестабільного енергопостачання, не потребуючи стабілізаторів напруги та інших пристроїв.

Система Volt Control дозволяє вузлам і агрегатам безперебійно функціонувати у діапазоні робочої напруги в мережі 165-275 В! При цьому витримають «стрибки» напруги до 400 В. А перепад напруги тривалістю до секунди ваш холодильник просто не помітить.

Залишаючи своє житло на час відпустки, ви можете залишити включеною тільки морозильну камеру. Просто натисніть на кнопку «відпустка». Ваш холодильник розумний, надійний і красивий!

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...