Топ Новини

Харківські студенти замість рефератів будуть писати статті для Вікіпедії

24 лютого 2013 в 11:54

Робота над статтями Вікіпедії значно підвищує мотивацію, оскільки статті, написані студентами, може прочитати весь світ.

Wikipedia_650x430.jpg
Замість рефератів - статті у Вікіпедії

Харківський політехнічний інститут приєднався до освітньої ініціативи Вікіпедії і тепер студенти і аспіранти замість рефератів зможуть писати статті в українську Вікіпедію.

Згідно з підписаним меморандумом, представники ГО "Вікімедіа Україна" будуть проводити для викладачів, студентів та аспірантів університету навчання основам редагування Вікіпедії, консультації, а також будуть підтримувати створену в української Вікіпедії сторінку - Проект: НТУ "ХПІ".

"Внесок студентів у Вікіпедію значно підвищує мотивацію, оскільки статті, написані студентами, може прочитати весь світ, а не тільки їх викладач або науковий керівник", - відзначив координатор "Освітньої програми Вікіпедії" у м. Харкові Сергій Петров.

У свою чергу, Харківський політехнічний інститут буде консультувати вікіпедистів з питань різних галузей науки, а також буде сприяти інформаційному наповненню Вікіпедії статтями та ілюстраціями про ХПІ.

"Освітня програма Вікіпедії" - ініціатива, яка реалізується в 22 країнах світу. В Україні до цієї програми приєдналися вісім вищих навчальних закладів з Києва, Львова, Ніжина, Переяслав-Хмельницького, Сум і Харкова.

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" засновано в 1885 році. У складі університету 24 факультети, ряд наукових та науково-дослідних установ, 93 кафедри, де навчається близько 25 тис. студентів, аспірантів і докторантів.

Читайте також:

Видавці Великої української енциклопедії візьмуть все найкраще з "Вікіпедії"

Житомирські астрономи назвали астероїд на честь Вікіпедії

Відвідувачі україномовної Вікіпедії в 2012 році цікавилися Україною і Тарасом Шевченком, російськомовної - Росією і порносайтами

Українська Вікіпедія вийшла на перше місце в світі за зростанням популярності

 

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...