Google продовжить відмовлятися від непопулярних функцій: користувачам заборонять змінювати фон пошуковика

1 жовтня 2012 в 10:26
Користувачі могли встановлювати фонові зображення із запропонованих Google або обирати свої фотографії, завантажені у фотохостинг Picasa. Завантаження нових зображень перестане працювати з 16 жовтня, а остаточне відключення функції станеться в листопаді 2012 року.
google_poisk_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Користувачі пошуковика Google з листопада позбудуться можливості змінювати фонове зображення сторінки. Як повідомляється у блозі корпорації, це стало однією зі змін в так званій "веснянійі чистці" - відмові від непопулярних функцій.

Користувачі могли встановлювати фонові зображення із запропонованих Google або обирати свої фотографії, завантажені у фотохостинг Picasa. Завантаження нових зображень перестане працювати з 16 жовтня, а остаточне відключення функції станеться в листопаді 2012 року.

Також Google вирішила об'єднати "хмарний" простір, наданий для Picasa і файлосховищ Google Drive. Раніше для фотографій надавався один гігабайт, а для зберігання документів - ще п'ять. Тепер обидва сервіси будуть ділити спільний простір у п'ять гігабайт.

Зміна торкнулася і додаткового об'єму пам'яті, який користувачі можуть купити у корпорації. Раніше придбані 25, 100 і більше гігабайт додавалися до безкоштовних шести. Тепер же користувачам буде доступний тільки той дисковий простір, який вони куплять. Google стверджує, що робить це для підвищення зручності роботи з продуктами.

Серед інших змін, оголошених корпорацією, згадані відмова від реклами у RSS-стрічках і від гаджетів у таблицях Google (Spreadsheets - онлайн-редактор таблиць у складі сервісу Google Docs). Також компанія відмовиться від бейджів у новинному зібранні Google News, які видавалися за читання тих чи інших тематичних новин.

Google раз на декілька місяців проводить "весняні чистки", відмовляючись від подальшої розробки непопулярних продуктів. Востаннє "чистка" пройшла в липні 2012 року. Тоді, зокрема, було анонсовано відключення сервісу iGoogle, що дозволяв користувачам налаштовувати головну сторінку пошуковика за допомогою різних гаджетів.

Читайте також:

Google показала зміни ландшафту Землі за 40 років (відео)

Google допоможе боротися з наркокартелями, відмиванням грошей та торгівлею людьми

Google відхилила прохання влади США про видалення скандального фільму про пророка Мухаммеда

На Google Maps позначать місця у Великобританії, охоплені безладами

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...