Google Chrome визнано найшвидшим браузером

10 серпня 2011 в 15:35
Компанія Compuware опублікувала результати нового дослідження з вимірювання швидкості завантаження веб-сайтів у користувачів різних браузерів. На першому місці за реальною швидкістю завантаження виявився браузер Chrome компанії Google.

Протягом місяця дослідники проаналізували більше 1,8 млрд завантажень близько 200 ресурсів.

Найшвидше завантажуються сайти у користувачів Chrome 12, останньої версії даного браузера, що потрапила в дослідження (нещодавно вийшов Chrome 13). Середня швидкість завантаження сторінки на Chrome 12 склала 3,433 секунди. Показник Chrome 11 - близько 3,7 секунди, а Chrome 10 - 4 секунди.

Браузер Firefox посів друге місце за швидкістю завантаження. Середній показник при використанні версії Firefox 5 склав близько 3,9 секунди. Час завантаження сторінок при використанні більш старих версій програми виявився трохи нижчим.

Safari від Apple і Internet Explorer від Microsoft продемонстрували найгірші результати. Safari 5 завантажує сторінки, в середньому, за 4,5 секунди, тоді як Internet Explorer 9 для цього потрібно більше, ніж 4,5 секунди, в середньому. Найгірший показник серед усіх версій, які брали участь у дослідженні, у Safari 4 - більше 6  секунд.

В якості другого показника фахівці також досліджували швидкість рендеринга - час, необхідний для того, щоб на екрані з'явилася видима частина сторінки. За даним показником Firefox 5 випередив Chrome 12 - 2,18 секунди проти 2,374 секунди відповідно. Як відзначають дослідники, вони проводили аналіз саме на реальних показниках, спираючись на те, як браузери працюють у справжніх користувачів.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...