Google, Yahoo!, Facebook, AOL і Microsoft об'єднають зусилля у боротьбі зі спамом

30 січня 2012 в 20:44
Провідні світові високотехнологічні компанії, серед яких Google, Yahoo!, Facebook, AOL і Microsoft, об'єднують зусилля для боротьби з поштовим спамом і одним із видів кібершахрайства - фішингом, метою якого є отримання доступу до конфіденційних даних користувачів.

З допомогою фішинга, або масової розсилки електронних листів від імені популярних брендів чи особистих повідомлень у соціальних мережах, шахраї спонукають користувачів надавати їм дані своїх акаунтів, а також банківських рахунків.

Як йдеться в оприлюдненій сьогодні спільній заяві інтернет-компаній, для боротьби з поштовим спамом і кібершахрайство вони створюють робочу групу, яка займатиметься виробленням "загальних стандартів справжніх електронних листів".

До групи увійдуть найбільші світові поштові сервери (AOL, Gmail, Hotmail, Yahoo! Mail), соціальні мережі Facebook і LinkedIn, а також платіжна система PayPal і найбільший банк США Bank of America.

"Мільйони людей і компаній щорічно стають жертвами фішингових електронних повідомлень, що веде до втрати довіри з боку користувачів до електронних листів та Інтернету в цілому. У зв'язку з цим, ми вважаємо за необхідне об'єднати зусилля для боротьби з цим явищем", - заявив директор створеної групи Брет Макдоуелл.

За його словами, наразі поштові сервіси "змушені покладатися на складні та недосконалі заходи, щоб відрізнити фішингові повідомлення, що відправляються шахраями, від справжніх електронних листів". "Ми розробимо стандартизовану систему, яка допоможе встановлювати автентичність електронних послань, що відправляються", - зазначив Макдоуелл.

Читайте також:

Росіяни стали світовими лідерами з отримання спаму

Google вилучив з пошукача мільйони сайтів

Новий мережевий черв'як краде реквізити користувачів Facebook

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...