Топ Новини

Google, Apple, Microsoft і Facebook відкрили сайт про веб-стандарти

9 жовтня 2012 в 11:37
Компанії IT-гіганти створили єдину відкриту платформу для всіх, хто хотів би розробити щось для інтернету, але не може знайти інформацію про те, як можна втілити свій задум для різних браузерів і операційних систем.
internet.jpg
vlasnasprava.info

Провідні світові технологічні компанії, в число яких увійшли Apple, Google, Microsoft і Facebook, запустили спільний онлайн-проект Web Platform Docs, присвячений веб-стандартам.

"Коли ви хочете розробити щось для інтернету, вельми складно знайти інформацію про те, як ви можете втілити свій задум для різних браузерів і операційних систем. Вам часто доведеться шукати в різних веб-ресурсах, як використовувати певні технології", - описує проблему, на вирішення якої спрямовано проект, компанія Google.

За словами авторів, їхньою метою було створити новий авторитетний сайт з документацією щодо відкритих веб-стандартів для розробників і блогерів. Користувачі зможуть знайти на сайті webplatform.org "точну і якісну інформацію про останні напрацювання в рамках HTML5, CSS4 та інших стандартів для безлічі доступних веб-ресурсів", відзначає компанія Opera.

Розробники зможуть знайти на сайті документацію про інтерфейси програмування додатків (API), інформацію про сумісність окремих технологій з браузерами та операційними системами, приклади успішно розроблених ресурсів та оновлення програмних платформ.

У число засновників сайту входять розробники популярних браузерів, десктопних, мобільних і онлайн-платформ - компанії Google, Microsoft, Apple, Adobe, Facebook, Mozilla, Opera, HP і Nokia. Проект ведеться під егідою міжнародного консорціуму W3C, що розробляє принципи і стандарти для інтернету.

На момент запуску альфа-версії сайту документи для нього надали компанії-організатори, однак користувачі також зможуть брати участь у наповненні його контентом, в той час як W3C виступить куратором проекту.

Читайте також:

Intel придумала, як позбавити світ від введення паролів

Відвідувати інтернет-магазини і релігійні сайти набагато небезпечніше, ніж порносайти


Anonymous випустили операційну систему для хакерів

 

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...