Топ Новини

Голландці намагаються відсудити у Facebook кнопку Like

12 лютого 2013 в 10:40

Позивачі стверджують, що успіх Facebook частково базується на незаконному використанні патентів голландського програміста ван дер Міра, який придумав кнопку Like.

Facebook5886225374_c57c6c1966_b.jpg
flickr.com

Компанія Rembrandt Social Media подала позов проти найбільшої соціальної мережі Facebook, в якому звинувачує відповідача унезаконному використанні патентів, що належать компанії і описують функцію, аналогічну кнопці Like у Facebook.

Два патенти, на які Rembrandt Social Media посилається в позові, були отримані голландським програмістом Іоанном Йозефом Эверардусом ван дер Міром (Joannes Jozef Everardus van Der Meer) в 1998 році, за кілька років до появи Facebook. Ван дер Мір був автором соціального сервісу Surfbook, який дозволяв обмінюватися контентом з друзями за допомогою спеціальної кнопки. У 2004 році голландець помер.

Rembrandt Social Media подала позов у федеральний суд штату Вірджинія. На думку позивача, успіх Facebook частково базується на незаконному використанні патентів ван дер Міра, які нині належать Rembrandt Social Media. Позивач розраховує на отримання ліцензійних відрахувань на термін до 2021 року.

Facebook нерідко стає метою патентних позовів: тільки в 2012 році проти соцмережі їх було подано близько двох десятків, відзначає сайт Ars Technica.

Читайте також:

Facebook буде стежити за переміщеннями користувачів

Microsoft запустила рекламну кампанію проти Google Gmail

Прибуток Facebook обвалився на 95% в 2012 році

За матеріалами: РИА Новости
Теги Facebook
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...