Gmail буде підтримувати кириличні поштові адреси

Поділитися
Нововведення дасть користувачам можливість відправляти і приймати повідомлення з кириличних електронних адрес. Назви поштових скриньок на кирилиці будуть коректно відображатися як до, так і після знака "@".

Поштовий сервіс Gmail буде підтримувати нелатинські адреси електронної пошти, зокрема кириличні, повідомляє портал The Runet з посиланням на заяву представника корпорації Google Джордина Б'юкенена, зроблену в ході 50-ї конференції Міжнародної корпорації ICANN в Лондоні.

Б'юкенен зазначив, що Gmail стане першим поштовим сервісом, який буде повністю підтримувати поштові адреси, в яких використовуються символи національних алфавітів. За його словами, нові можливості стануть доступні користувачам найближчим часом.

Це нововведення дасть користувачам можливість відправляти і приймати повідомлення з кириличних електронних адрес. Назви поштових скриньок на кирилиці будуть коректно відображатися як до, так і після знака "@".

Експерти вважають, що відсутність повноцінної пошти для кириличних доменів стримує їх поширення. Над створенням нового стандарту для кириличної пошти близько дев'яти років працює спеціальна група Інженерного ради Інтернету (Internet Engineering Task Force, IETF).

Нагадаємо, процес делегування Україні кириличної доменній зони .укр був завершено в березні поточного року. Очікується, що нова зона повинна стати більш ліберальної порівнянні з діючою .ua.

Можливості реєстрації нелатинських доменів ICANN створила в жовтні 2009 року. Нововведення розраховане на країни, писемність яких відрізняється від латиниці,- Китай, Індію і т.д. Україна однією з перших подала заявку на реєстрацію кириличного зони, однак до другого етапу реєстрації підійшла останньої з 25 держав, які подали заявки. ICANN підтвердила бронювання для нашої країни доменної зони .укр в березні 2011 року, а в кінці лютого 2013 року схвалила заявку. !zn

Читайте також:

З 1 квітня в Україні зміняться правила домену com.ua

Україна отримала кириличний домен ".укр"

Росія прагне перехопити контроль над інтернетом у США

55% інтернет-користувачів в Україні роблять покупки онлайн

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі