Facebook звинуватили у плагіаті

21 серпня 2012 в 14:21
Китайський веб-стартап стверджує, що запустив функцію Timeline (Хроніка) на сторінках свого проекту майже на 3,5 роки раніше за Facebook. Сама Facebook реалізувала функцію Timeline в 2011 році.
facebook.jpg
shutterstock.com

Китайська веб-компанія Cubic Network подає позов проти соціальної мережі Facebook, обвинувачуючи останню у крадіжці ідеї і реалізації функції Timeline (Хроніка), не так давно реалізованої у Facebook.

Як пише CyberSecurity, китайський веб-стартап був заснований чотири роки тому випускником Гарварду Сюном Ван Лі, який стверджує, що його компанія запустила функцію Timeline на сторінках свого проекту ще в лютому 2008 року, тобто майже на 3,5 роки раніше Facebook.

Як і на Facebook, у продукті Cubic Network, Хроніка дозволяє розташовувати фото і відео користувачів у хронологічному порядку.

Сама Facebook реалізувала функцію Timeline у 2011 році, презентувала її в кінці року на корпоративній конференції F8 у Сан-Франциско.

Список претензій Сюя Ван Лі до Facebook не вичерпується однією лише заявою про Хроніку, китайський бізнесмен каже, що й сам логотип Facebook "надто схожий" на логотип Cubic Network. Також він говорить, що у Cubic Networks центр досліджень і розробок з 2006 року називається саме F8.

Читайте також:

Facebook буде повністю видаляти фото користувачів через 30 днів

Користувачі Facebook найбільш цинічні і агресивні, «ВКонтакте» — частіше матюкаються

Цукерберг будує для персоналу Facebook закрите містечко

Користувачі Facebook зможуть інформувати друзів про вагітність

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...