Топ Новини

Facebook виведе власний смартфон на ринок тільки у 2013 році

26 липня 2012 в 13:16
Найбільша і найпопулярніша соціальна мережа у світі не встигне в поточному році обзавестися власним смартфоном. Очікується, що кобрендинговий смартфон Facebook і HTC вийде у світ орієнтовно до середини майбутнього року.
i8t8YCBGj6mo.jpg
bloomberg.com

Соціальна мережа Facebook і тайванський виробник мобільних пристроїв HTC представлять спільний смартфон в середині 2013 року.

Джерела в обох компаніях повідомили, що спочатку вихід апарату, який буде використовувати модифіковану ОС Android, був призначений на кінець 2012 року, але його відтермінували, щоб дати HTC час закінчити роботу над іншими пристроями. Тайванська компанія випускає смартфони на Android і Windows Phone.

За даними Facebook, більше половини всієї аудиторії соціальної мережі, яка перевищує 900 млн людей по всьому світу, у даний час користується даним сервісом за допомогою мобільних пристроїв. Однак, Facebook відчуває відомі проблеми з монетизацією своєї популярності на мобільних пристроях, оскільки надходження від мобільної реклами складають дуже невелику частку в загальних показниках доходів компанії.

За допомогою випуску власного смартфона керівництво соціальної мережі має намір залучити більше рекламодавців у сфері мобільної реклами, а також розширити свій бізнес на ринок смартфонів.

У Facebook усвідомлюють, що в майбутньому мобільні пристрої випередять персональні комп'ютери за швидкістю приросту користувальницької аудиторії.

Крім випуску власного смартфона Facebook зайнятий доопрацюванням програми для iPhone. Для виконання останнього завдання соціальна мережа найняла колишніх співробітників Apple.

Читайте також:

Нова технологія дозволяє знайти будь-який смартфон з Wi-Fi навіть в приміщенні

Facebook заплатить 10 млн дол штрафу за рекламу від імені користувачів

Facebook дозволить дітям створювати свої сторінки

Засновник Facebook вибув зі списку 40 найбагатших людей у ​​світі

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...