Топ Новини

Єврокомісія пригрозила Microsoft величезним штрафом за нав'язування свого браузера

17 липня 2012 в 14:56
Штрафом у розмірі 7 млрд доларів пригрозила корпорації Microsoft Єврокомісія. Вона звинувачує Microsoft в тому, що, всупереч обіцянкам, вона як і раніше не пропонує користувачам альтернативних браузерів.

 

Єврокомісія у вівторок, 17 липня, відкрила офіційну штрафну процедуру щодо американської корпорації Microsoft, звинувативши її в порушенні правил конкуренції.
 
Комісар ЄС з питань конкуренції Хоакін Альмунія заявив, що Microsoft, всупереч зробленим раніше обіцянкам, так і не пропонує користувачам альтернативних інтернет-браузерів, що є порушенням європейських норм.
 
Єврокомісар пригрозив американській корпорації «серйозними наслідками» на той випадок, якщо вона не внесе змін у своє програмне забезпечення. Альмунія не виключив, що Microsoft може бути оштрафований на суму, що дорівнює 10% від річного обороту концерну. Він обіцяв використовувати всі наявні в його розпорядженні кошти «залякування і покарання». «Якщо ігнорування норм європейського права не припиниться, то будуть прийняті санкції», - резюмував Хоакін Альмунія.
 
Тим часом Microsoft визнала свою помилку і принесла вибачення. У компанії заявили, що технічна несправність призвела до того, що користувачі, потрапляючи на стартову сторінку концерну, не мали можливості зробити вибір з декількох браузерів. У Microsoft запевнили, що  вже зробили необхідні кроки з метою виправлення ситуації.
 
Виручка Microsoft за 2011 фінансовий рік склала 70 млрд доларів.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...