Топ Новини

Chrome і Firefox перетворили на торрент-клієнт

16 квітня 2013 в 17:40

Новий плагін обзавівся вікном статусу завантажень, лічильником швидкості завантаження і віддачі, а також функцією рекомендацій. Остання відстежує уподобання користувача і демонструє потенційно цікавий йому контент.

Компанія BitTorrent, що випускає популярний файлообмінний клієнт uTorrent, розробила для Firefox і Chrome плагін Surf. Він дозволяє знаходити і завантажувати контент з торрент-трекерів за допомогою браузера, без встановлення додаткових програм.

Альфа-версія BitTorrent Surf для браузера Google з'явилася у січні. Бета-версія, що вийшла майже через три місяці, має підтримку Firefox, вікно статусу завантажень, лічильник швидкості завантаження і віддачі, а також функцію рекомендацій. Остання відстежує уподобання користувача і демонструє потенційно цікавий йому контент.

BitTorrent, яка шукає нові способи монетизації, буде використовувати Surf сервіс утому числі для просування музичних виконавців і партнерського контенту.

торретн-клиент Surf
Вікно статусу завантажень плагін Surf

Нещодавно BitTorrent зайнялася поліпшенням свого іміджу. У грудні 2012 року, озвучуючи плани на 2013-й, розробник завив про намір співпрацювати з правовласниками і зайнятися легальним розповсюдженням фільмів, музики і книг.

Surf для браузера Google знаходиться в магазині Chrome. До цього часу плагін встановили майже 19 тисяч людей. Програму для Firefox можна знайти на сайті Mozilla.

Читайте також:

Прем'єра третього сезону "Гра престолів" встановила світовий рекорд інтернет-піратства

Провайдерів у всьому світі змусять контролювати трафік користувачів

Популярність торентів зростає через нестачу легальних альтернатив

За матеріалами: Вести.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...