Через супутник, який належить «Газпрому», частина Росії залишилася без інтернету і ТБ

20 грудня 2011 в 11:43
У результаті нештатної ситуації зник сигнал із супутника зв'язку «Ямал-201», що належить компанії «Газпром - Космічні системи».
yamal_201_antenna-highly.ru.jpg
antenna-highly.ru

В результаті інциденту частина Росії залишилася без центральних телеканалів та Інтернету. У компанії «Газпром - Космічні системи» розраховують, що через 3-4 години зв'язок і телемовлення, які було перервано через порушення орієнтації супутника «Ямал-201», буде відновлено.

За словами представника компанії, проблеми пов'язані з програмним забезпеченням апарату. На даний момент фахівці займаються відновленням орієнтації супутника.

«Ямал-201» або «Ямал-200 №1» - один із двох супутників серії «Ямал-200», створений РКК «Енергія», виведений на геостаціонарну орбіту з точкою стояння 90° східної довготи ракетою-носієм "Протон-К» 24 листопада 2003 року.

Супутник оснащено комбінованим корисним навантаженням у С і Ku-діапазоні і дозволяє надавати послуги з організації каналів зв'язку та передачі даних, відеоконференцзв'язку, розподільного телебачення, супутникового доступу в інтернет.

На його основі реалізуються мережі центрального та регіонального телебачення, дистанційної освіти та телемедицини.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...