Топ Новини

Безпритульниих зробили ходячими точками доступу Wi-Fi

14 березня 2012 в 17:19
Автори проекту мають намір з'ясувати, чи може він стати для безпритульних способом заробити гроші без жебракування.
blue_wifi-300x300.jpg
pramodwaikar.com

Нью-йоркське рекламне агентство Bartle, Bogle and Hegarty (BBH) запустило унікальний благодійний проект у рамках фестивалю мистецтва і технологій, що проходить у Техасі: групі бездомних людей видали Wi-Fi передавачі і футболки з їхніми іменами і написом «Я точка доступу 4G». Будь-який перехожий може підійти до них і попросити допомогти вийти в інтернет.

Автори проекту Homeless Hotspot мають намір з'ясувати, чи може він стати для бездомних способом заробити гроші без жебрацтва, пише The Times.

У разі позитивних результатів BBH збирається поширити цей проект на притулки для бездомних у Нью-Йорку та інших містах, сказав виданню глава агентства Саніл Радіан.

Для доступу в інтернет необхідно перебувати на відстані не більше 10 метрів від живих точок доступу. BBH платить кожному бездомному по 20 доларів у день і дозволяє їм залишити собі усі отримані пожертви, тоді як користувачів закликають платити по 2 долари за 15 хвилин користування інтернетом, однак приймаються будь-які пожертвування, пише газета.

Ідея BBH викликала суперечливу реакцію у потенційних клієнтів. На сайті агентства з'явилися коментарі, де проект називається недоречним і неправильним. «Моя бездомна точка доступу постійно йде з зони досяжності», - скаржиться один з клієнтів. За його словами, «вішаючи на людину ярлик «точка доступу», ви спонукаєте заможну публіку з iPad'амі думати про цих людей як про товар». «Допомагати хіпстера перевіряти пошту не має ніякого відношення до благодійності, насправді це потенційно небезпечний і шкідливий для бездомних проект», - пише інший. Хтось, навпаки, назвав ідею такою, що «надихає» і дає шанс на «позитивну взаємодію між громадськістю та бездомними».

Бездомні ньюйоркці теж по-різному оцінили цю ідею. «Я б не став цим займатися, тому що можу отримати 10-12 доларів на годину жебрацтвом. Між цим і двома доларами, які, можливо, хтось тобі дасть, велика різниця», - сказав виданню 48-річний Роберт Джонсон в інвалідному візку. Однак 55-річний Кевін Такер висловив готовність зайнятися цим хоч зараз. «У тому місці, де я сиджу, з 20 осіб щонайменше 6 намагаються вийти в інтернет через свої iPhone або BlackBerry. Мені це здається можливістю для бізнесу», - наводить його слова видання.

Читайте також:

Глава Google: Анонімності в інтернеті приходить кінець

У Київських лікарнях з'явиться Wi-Fi

До Євро-2012 у столичному метро з'явиться Wi-Fi

У березні в Україні з'явиться перший двоповерховий потяг з інтернетом і кондиціонерами

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...