Топ Новини

Автомобільна група «АКТИВ»: перетворюючи плани на реальність

19 листопада 2012 в 08:48
З початку осені Автомобільна група «АКТИВ» постійно заявляла про свої плани щодо будівництва нових дилерських центрів. Настав час оцінити, як ці плани перетворюються на реальність. І чого чекати далі?

Дилерське містечко в Одесі: будівництво йде повним ходом

Один з найбільших проектів для АГ «АКТИВ» - будівництво в Одесі дилерського містечка, розташованого при в'їзді в місто. Його першою складовою стане автомобільний центр Nissan. Даний центр буде виконаний у форматі 3S: Sales (продажі), Service (сервіс), Spare Parts (запчастини). Ще одна складова майбутнього дилерського містечка - автоцентр Infiniti, який розташується по сусідству. Новий центр Infiniti також буде побудований в форматі 3S, в ньому передбачені: автосалон, СТО, відділ запчастин.

Обидва автомобільних центри - Infiniti і Nissan - повинні відкритися у травні 2013 року. Зараз будівництво центрів йде відповідно до плану: підготовлені та облаштовані фундаменти, побудовані металоконструкції. Сьогодні йде робота над облаштуванням фасадів центрів Infiniti і Nissan, виконується монтаж скла і бічних панелей. Наступні кроки - фінальна зовнішня і внутрішня обробка, облаштування робочих зон.

Закладена основа майбутнього успіху Infiniti у Харкові

Преміум-автомобілі Infiniti приходять до Харкова разом з АГ «АКТИВ». Група «АКТИВ» готова створити повноцінний 3S-комплекс Infiniti: автосалон, СТО, відділ запчастин. Новий дилерський центр Infiniti в Харкові буде розташований за адресою: вулиця Клочківська, 51-55.

Будівництво дилерського центру Infiniti у Харкові вже почалося. Підготовлені всі документи, погоджений проект будівлі, закладена основа центру - фундаменти під автосалон і СТО. Почато роботи щодо зведення металоконструкцій будівлі. Закінчення будівництва - у 2013 році.

Обидва дилерських центри Infiniti - у Харкові та Одесі - будуть виконані у відповідності з корпоративними стандартами IREDI (Infiniti Retail Environment Design Initiative). Ці стандарти описують облаштування автоцентру Infiniti, починаючи від зовнішнього оформлення і закінчуючи внутрішнім планом центру. У стандартах IREDI прописано розподіл центру на зони (шоу-рум, кімната відпочинку, СТО), і матеріали для оздоблення кожної з них.


Це допоможе АГ «АКТИВ» підняти рівень обслуговування клієнтів та істотно підсилити позиції на ринку преміум автомобілів. Адже покупці преміум автомобілів часто є перфекціоністами в кожній дрібниці. І підхід IREDI дозволяє задовольнити всі їхні запити.

Наступний крок - підкорення столиці

Наступний крок для АГ «АКТИВ» - посилення позицій в Києві. Вже в найближчому майбутньому АГ «АКТИВ» планує побудувати в Києві дилерське містечко, до складу якого увійдуть автоцентри Infiniti і Nissan.

І вже сьогодні зрозуміло, що АГ «АКТИВ» у найближчі роки перетвориться на одного з найсильніших гравців на ринку України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...