Архів Megaupload тимчасово зроблять доступним для користувачів

26 березня 2012 в 09:11
Зберігання файлів Megaupload для хостингу компанії виявилося занадто витратним. Суд попросили тимчасово відновити дані файлообмінника, щоб користувачі могли завантажити свої файли.
megaupload-smash-4f189d6-intro-thumb-640xauto-29567.jpg
arstechnica.com

Хостингова компанія Carpathia поскаржилася суду на високі витрати на зберігання файлів користувачів сервісу Megaupload і запропонувала тимчасово відновити файловий обмінник. За інформацією компанії, з моменту закриття сервісу вона витратила на зберігання 25 петабайт його даних понад 500 тисяч доларів і витрачає дев'ять тисяч доларів щодня.

У зв'язку з цим, хостер попросив суд вирішити питання зі зберіганням файлів. В якості можливого виходу із ситуації він пропонує тимчасово відновити Megaupload, щоб користувачі могли завантажити свої файли, після чого їх можна буде видалити, інакше проблему можна вирішити, передавши іншій організації обов'язок зберігати дані файлообмінного сервісу.

Видалити інформацію Megaupload зі своїх серверів Carpathia не може, тому що Американська асоціація кінокомпаній (MPAA) вимагає зберегти її для наступних позовів до користувачів сервісу. Справа в тому, що на серверах зберігаються не тільки самі файли, але і відомості про те, з яких IP-адрес і коли вони були завантажені. При цьому, MPAA і американська влада відмовилися брати на себе тягар зберігання даних з серверів Megaupload.

Нагадаємо, файлообмінний сайт Megaupload було закрито владою США, а проти його розробників заведено судові справи за звинуваченням у порушенні авторських прав.

У рамках розслідування даної справи заарештовані засновник сайту, який використовує псевдонім Кім Дотком, і семеро його співробітників.

Раніше стало відомо, що лідер демократичної більшості сенату США Гаррі Рід на невизначений термін відклав голосування щодо законопроекту PIPA, націленого на боротьбу з інтернет-піратством, проти якого виступає інтернет-спільнота і кілька великих онлайн-сервісів.

Читайте також:

Хакери почали мститися за Megaupload

Прокуратура США закрила найбільший файлообмінник Megaupload

Міліція закрила найбільший український файлообмінник ЕХ.UA

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...