Топ Новини

Археологи виявили в Іраку місто бронзової доби

7 листопада 2016 в 14:21

В 45 кілометрах від місця розкопок розташовуються бази ІДІЛ.

Археологические раскопки 121
Археологи виявили місто епохи бронзової доби
strana.ru
Археологи з Університету Тюбінгена виявили сліди великого міста епохи бронзової доби на півночі Іраку. Про знахідку дослідників повідомляється на сайті університету.

Дослідники встановили, що місто було засноване приблизно в третьому тисячолітті до нашої ери й проіснувало протягом 1200 років. Дослідники також виявили свідоцтва того, що захисна стіна навколо міста була побудована в 2700 році до нашої ери, а великі кам'яні будови – в 1800 році до нашої ери. Крім того, були виявлені фрагменти ассірійських клинописних табличок, які датуються приблизно 1300 роком до нашої ери можуть свідчити про існування на території міста храму бога погоди Адада.

Читайте також: Археологи виявили у Львівській області залишки ткацького верстата віком дві тисячі років

У ході розкопок археологи також знайшли залишки поселення епохи Акадської імперії, яка вважається першою імперією в історії людства.

Розкопки проводилися на відстані 45 кілометрів від території, яка контролюється ІДІЛ. Разом з тим, керівник групи археологів Пітер Пфальцнер наполягає на тому, що ніякої загрози для життя дослідників під час розкопок не було.

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно Біблії, Єзекія зійшов на іудейський престол на третій рік правління ізраїльського царя Осії, тобто у 727 році до н. е., коли йому було 25 років. Єзекія правив Іудеєю протягом 29 років.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...