Топ Новини

Археологи розкрили подробиці незвичайних ритуальних практик кроманьйонців

9 лютого в 17:51

Стародавні люди практикували "вбивства" неживих предметів.

Археологические раскопки 121
Археологи дізналися про стародавній ритуал кроманьйонців
strana.ru
Міжнародна група археологів у ході розкопок у печері Арені Кандиде на березі Середземного моря в Лігурії (Італія) виявила свідчення того, що кроманьйонці проводили незвичайні ритуальні поховання. Раніше вважалося, що подібні практики з'явилися на п'ять тисяч років пізніше. Висновки вчених були опубліковані в Cambridge Archaeological Journal.

У ході розкопок вчені виявили безліч гальки з порід, які не зустрічалися в самій печері. На багатьох з них були виявлені сліди вохри. Обряд поховання полягав у тому, що на тіло покійного наносилися малюнки з охри за допомогою шматочка гальки, потім камінчик розбивався, а його частина використовувалася в якості талісмана.

Дослідники встановили, що стародавні люди вважали знаряддя праці наділеними душею. Після того, як камінчик розбивався, вважалося, що він "вмирав", а його дух відправлявся в загробний світ разом з душею померлого.

Читайте також: Археологи виявили в Єгипті гробницю королівського писаря

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили в Ізраїлі глиняний черепок 2700-річної давності, на якому видно печатку царя Єзекії, який правив Іудеєю у VIII столітті до н. е. Згідно Біблії, Єзекія зійшов на іудейський престол на третій рік правління ізраїльського царя Осії, тобто у 727 році до н. е., коли йому було 25 років. Єзекія правив Іудеєю протягом 29 років.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...