Apple визнала незвичайну вірусну "епідемію", що вразила Mac'и

27 травня 2011 в 09:02
На початку травня фахівці з комп'ютерної безпеки почали сигналізувати про надзвичайно масові випадки зараження шкідливою програмою MacDefender, яка вражає комп'ютери під Mac OSX версій від 10.4 до 10.6.

Масовість, втім, розуміється у контексті Apple - навіть песимістичні прогнози припускають, що мова йде менш ніж про 150 тис. уражених комп'ютерів, що для комп'ютерів під Windows вважалося б днем без вірусів взагалі. Але Макінтоші завжди вважалися майже невразливими перед вірусами, і тут це подія, пишуть znaki.fm.

Сімейство MacDefender - це не класичний вірус, що проникає всередину комп'ютера з використанням програмних вразливостей, а шкідлива програма, яка за допомогою соціальної інженерії домагається, щоб добро на її встановлення дав сам користувач, а потім він же видав цінні відомості на кшталт даних про кредитні картки. Підвищена загроза виходить швидше від ефективної моделі проникнення всередину системи.

Майже через місяць появи перших сигналів, Apple визнала загрозу, випустила рекомендації щодо боротьби з MacDefender, а також пообіцяла швидке оновлення операційної системи, яке буде відловлювати її на етапі проникнення.

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...