Apple уніфікує операційні платформи для всіх своїх пристроїв

5 серпня 2011 в 07:13
Компанія Apple може почати у наступному році об'єднання в єдину платформу своїх операційних систем Mac OS X і iOS, які використовуються, відповідно, на комп'ютерах компанії і мобільних пристроях iPhone і iPad.

Уніфікація платформи дозволить скоротити витрати на розробку, а також піде на користь всій екосистемі Apple, оскільки при переході з одного типу пристрою на інший користувач матиме справу з уже знайомим середовищем. Для багатьох покупців це стане аргументом на користь продукції компанії, а не її конкурентів.

На думку аналітиків, об'єднанню систем Mac OS X і iOS посприяє створення процесора Apple A6. Цей чіп прийде на зміну A5, який використовується у планшеті iPad 2 і, за неофіційною інформацією, буде встановлюватися на новий iPhone, початок продажів якого очікується восени.

Комп'ютери MacBook Air отримають чотириядерні процесори Apple A6 у кінці 2012 року або через рік, а до 2016 року на такі чіпи будуть переведені та ноутбуки MacBook Pro, які розраховані на вимогливих користувачів. Наразі всі комп'ютери Apple мають процесори виробництва Intel.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...