Топ Новини

Apple нагородила 25-мільярдного покупця AppStore

6 березня 2012 в 08:09
Подарункову карту для покупок в інтернет-магазині Apple iTunes Store номіналом 10 тисяч доларів отримає житель Китаю Чуньлі Фу, що завантажив 25-мільярдну програму з розділу AppStore.
iTunes_682_701218a.jpg
toptechreviews.net

Житель Китаю Чуньлі Фу, який завантажив на минулих вихідних 25-мільярдну програму з розділу AppStore, отримає подарункову карту для покупок в інтернет-магазині Apple iTunes Store номіналом 10 тисяч доларів.

Apple запустила лічильник завантажень програм, який наближався до 25 мільярдів, і анонсувала приз за ювілейне завантаження в лютому.

За словами віце-президента з інтернет-сервісів Apple Едді Кью, програмою, яка принесла перемогу користувачеві з Китаю, стала Where's My Water? Free.

Інтернет-магазин програм AppStore, запущений у 2008 році, є найбільшим сервісом подібного роду. Його асортимент налічує понад 550 тисяч платних і безкоштовних програм для смартфонів iPhone, планшетних комп'ютерів iPad і мультимедійних плеєрів iPod touch, з яких 170 тисяч розроблені спеціально для iPad.

Сьогодні AppStore дозволяє завантажувати програми для iOS-пристроїв у 123 країнах світу. Програми розподіляються за 21 категорією, у тому числі, ігри, новини, подорожі, розваги тощо. З моменту запуску магазина Apple виплатила стороннім розробникам програм більше чотирьох мільярдів доларів.

Apple, як вважають, першій вдалося створити успішну модель продажу програм для мобільних пристроїв. Згодом схему роботи App Store перейняли й інші виробники смартфонів. Найуспішніший конкурент - інтернет-магазин Android Market, що поширює програмне забезпечення для пристроїв на мобільній платформі, яку розвиває компанія Google. До кінця лютого каталог Android Market включав понад 450 тисяч програм.

Читайте також:

7 березня Apple представить iPad 3

Програма для iPhone краде адресні книги користувачів

У Apple є 98 млрд доларів готівкою, що з ними робити, у компанії поки не знають

iPhone 5 випустять восени

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...