Топ Новини

Anonymous створили сайт для анонімного розміщення документів

19 квітня 2012 в 06:53
Anonymous запустила новий сайт, на якому користувачі зможуть публікувати матеріали без остраху бути відстеженими.

Хакерська група Anonymous запустила новий веб-сайт, який, за задумом хакерів, дозволить користувачам публікувати матеріали без остраху бути відстеженими.

Новий сайт AnonPaste буде більш безпечним, ніж відомий Pastebin.com, де публікуються багато анонімних документів.

В оприлюдненій спільній заяві Anonymous раніше невідома група «Фронт народного визволення» стверджує, що новий сайт дозволяє людям публікувати будь-які матеріали на умовах повної анонімності. Також автори проекту стверджують, що новий сайт не цензурується і не модерується.

Для користувачів, що працюють з AnonPaste, сервер пропонує 256-бітове AES-шифрування на рівні браузера. «Всі дані, що публікуються на сайті, шифруються і дешифруються в браузері, тому тут неможливо відстежити джерело публікації.

AnonPaste підтримує URL-скорочувач і дозволяє публікувати тексти розміром до 2 мегабайт за раз. Самі користувачі вказують, як довго документ повинен знаходитися на сайті.

Нагадаємо, що сайт Pastebin був спочатку створений для програмістів, які тимчасово зберігали тут коди і обмінювалися ними. З роками люди стали тут зберігати більш широкий спектр документів, у тому числі і так звані «інтернет-витоки». Раніше як Anonymous, так і їхні відгалуження активно використовували цей ресурс для розміщення матеріалів, здобутих в результаті зломів.

Читайте також:

Anonymous випустили операційну систему для хакерів

Хакери з Anonymous намір атакувати Facebook (відео)

Хакери з Anonymous вкрали у НАТО гігабайт секретних даних

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...