Anonymous будуть атакувати урядові сайти кожну п'ятницю

19 лютого 2012 в 10:59
Міжнародний рух за свободу в інтернеті Anonymous має намір атакувати якомога більше урядових та корупційних корпоративних сайтів.

Представники хакерської групи AntiSec, що входить у рух Anonymous, в інтерв'ю американському виданню Wired повідомили, що після нещодавніх атак ресурсів американської Федеральної торгової комісії вони мають намір продовжувати нові атаки і надалі.

За словами анонімного представника цієї групи, зараз вони активно слідкують за ситуацією, що розгортається навколо антипіратської угоди ACTA, а також її американських прообразів, зокрема SOPA. Ці ініціативи викликали бурхливе протистояння у суспільстві та активісти кажуть, що не мають наміру залишатися байдужими до настроїв людей.

Також вона повідомила, що хакерської рух наразы обговорює свої подальші дії щодо силових відомств США, зокрема ФБР і ЦРУ. Серед найбільш ймовірних ініціатив Anonymous і AntiSec називається схема # FFF або Fuck the FBI Friday, в рамках якої кожну п'ятницю планується проводити ті чи інші атаки на ресурси урядових органів і в першу чергу силових.

«У нас вже є десятки цілей ... Кожну п'ятницю ми будемо ініціювати напад на конкретні цілі, відключаючи від інтернету якнайбільше урядових та корупційних корпоративних сайтів», - говорить учасник AntiSec.

За його словами, Anonymous не обмежуватимуться простими дефейсами ресурсів, атакуючи також урядові бази даних, поштові сервери та інші ресурси.

Читайте також

Anonymous заблокували сайт ЦРУ

Європейський суд скасував антипіратські фільтри в соцмережах

Болгарія через протести відклала договір у боротьбі з інтернет-піратством ACTA

Німеччина через протести відклала договір у боротьбі з інтернет-піратством ACTA

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...