Збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті Європи з футзалу

Збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті Європи з футзалу Українці почали з перемоги © futsal.com.ua
Українці в першому матчі турніру обіграли збірну Угорщини.

Збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті Європи з футзалу, який проходить у Сербії. У першому матчі групового етапу українці переграли угорську збірну.

Українці повели вже на другій хвилині матчу, а ще через п'ять хвилин зміцнили свою перевагу. Угорщина кинулася в погоню і один м'яч відіграла, але наздогнати Україну в підсумку так і не змогла - на кожен м'яч угорців "жовто-сині" відповідали двома своїми.

Угорщина - Україна - 3:6 (1:2)

Голи: Дрот (8,34), Тренчени (30) - Овсянніков (2,25), Бондар (7,35), Гріцина (30), Валенко (36).

В одній групі з Україною та Угорщиною також виступає команда Іспанії. Іспанці свій перший матч вже провели, обігравши угорців з рахунком 5:2.

У плей-офф чемпіонату Європи виходять по дві кращі команди з кожної групи. Таким чином, Україна та Іспанія вже пробилися в чвертьфінал, але в очному протистоянні ще вирішать долю першого місця у групі. Матч Україна - Іспанія відбудеться в суботу, 6 лютого.

Відзначимо, що на чемпіонаті Європи 2014 року збірна України зупинилася у чвертьфіналі, поступившись Португалії.