За незаконне використання символіки Євро-2012 будуть саджати на 6 років

28 березня 2012 в 08:45
За незаконне використання символіки Євро-2012 в Україні хочуть ввести безпрецедентні заходи відповідальності. Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді значно збільшити розміри штрафів та термінів позбавлення волі за порушення прав інтелектуальної власності УЄФА та партнерів чемпіонату.
flagi_euro2012_uefa_ukr_ euro20122.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідно до законопроекту «Про права інтелектуальної власності та репутації Об'єднання європейських футбольних асоціацій», внесеного на розгляд парламенту Кабінетом міністрів, за незаконне використання символіки Євро-2012 в Україні хочуть ввести безпрецедентні заходи відповідальності.

Законопроект пропонує встановити максимальний штраф за незаконне використання логотипів УЄФА (наприклад «Євро-2012») у 85 тисяч гривень, тоді як Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає максимальне покарання у 3,4 тисячі гривень, пише Коммерсант-Украина.

За незаконне копіювання записів футбольних матчів і розповсюдження їх в інтернеті користувачі та власники ресурсів можуть бути позбавлені волі на термін до шести років.

Також пропонується за незаконне використання словосполучення «Євро-2012» у доменному імені, розміщення рекламних банерів на сайтах з символікою чемпіонату або трансляції матчів в інтернеті власників сайтів, окрім штрафу, позбавляти домену та серверів.

За трансляцію чемпіонату у громадських місцях без дозволу УЄФА, на екранах з діагоналлю більше 3 метрів пропонують позбавляти власників закладів волі на два роки.

Водіїв за незаконне нанесення на автомобіль емблем чемпіонату або перевезення контрафактної продукції можуть позбавити прав на три місяці.

За словами віце-прем'єра Бориса Колеснікова, вимоги до України, на основі яких було розроблено законопроект, УЄФА висунула ще п'ять років тому.

«Це одна з обов'язкових умов проведення чемпіонату», - стверджує він.

Читайте також:

На Євро-2012 будуть відслідковувати і припиняти расистські віршівки

14 робітників загинуло в Україні на об’єктах Євро-2012 за час підготовки до чемпіонату

Україна розраховує заробити на Євро-2012 мільярд доларів

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...