Топ Новини

Визначилися всі учасники третього раунду Ліги Європи

22 липня 2011 в 07:25
Стали відомі всі учасники третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Полтавська «Ворскла», обігравши «Гленторан» за сумою двох матчів із загальним рахунком 5:0, у третьому кваліфікаційному раунді зустрінеться з ірландським клубом «Слайго Роверс». Перший матч відбудеться 28 липня у Полтаві, а у відповідь - 4 серпня у Слайго на північному заході Ірландії.

«Карпатам» у Суперники дістався клуб з Ірландії. «Сент-Патрікс» обіграв у другому раунді казахський «Шахтар» (3:2 за сумою двох матчів) і вийшов до третього раунду змагань на львівський клуб. Перший матч пройде у Львові 28 липня, а другий - в Дубліні 4 серпня.

Ліга Європи, 3-й кваліфікаційний раунд

(Першими вказані команди, які проводять перший матч вдома)

АЕК (Кіпр) - Млада (Чехія)

АЗ Алкмаар (Голландія) - Яблонець (Чехія)

Аланія (Росія) - Актобе (Казахстан)

Анортосіс (Кіпр) - Работнічки (Македонія)

Атлетіко (Іспанія) - Стрьомгодсет (Норвегія)

Бней Йехуда (Ізраїль) - Хельсинборг (Швеція)

Брюгге (Бельгія) - Карабах (Азербайджан)

Бурсаспор (Туреччина) - Гомель (Білорусь)

Вентспілс (Латвія) - Црвена Звезда (Сербія)

Ворскла (Україна) - Сліго Роверс (Ірландія)

Газіантепспор (Туреччина) - Легія (Польща)

Динамо Бухарест (Румунія) - Вараждін (Хорватія)

Діферданж 03 (Люксембург) - Олімпіакос Волос (Греція)

Железничар (Боснія і Герцеговина) - Маккабі Тель-Авів (Ізраїль)

Зальцбург (Австрія) - Сеніца (Словаччина)

Карпати (Україна) - Сент-Патрік (Ірландія)

КР Рейк'явік (Ісландія) - Динамо Тбілісі (Грузія)

Левскі (Болгарія) - Спартак Трнава (Словаччина)

Локомотив Софія (Болгарія) - Шльонськ (Польща)

Майнц (Німеччина) - Газ Метан (Румунія)

Мідт'юлланн (Данія) - Віторія Гімараєш (Португалія)

Насьонал (Португалія) - Хеккен (Швеція)

Олесунн (Норвегія) - Ельфсборг (Швеція)

Олімпі (Грузія) - Ренн (Франція)

Олімпія (Словенія) - Аустрія Відень (Австрія)

Омонія (Кіпр) - АДО Ден Гааг (Голландія)

Пакш (Угорщина) - Хартс (Шотландія)

ПАОК (Греція) - Волеренга (Норвегія)

Рід (Австрія) - Брьоннбю (Данія)

Сараєво (Боснія і Герцеговина) - Спарта (Чехія)

Спліт (Хорватія) - Фулхем (Англія)

Сток Сіті (Англія) - Хайдук (Хорватія)

Тун (Швейцарія) - Палермо (Італія)

Хапоель Тель-Авів (Ізраїль) - Вадуц (Ліхтенштейн)

Янг Бойз (Швейцарія) - Вестерло (Бельгія).

Нагадаємо, що Україну представлятимуть дві команди - «Карпати» і «Ворскла».

За матеріалами:
Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 25.64
EUR 27.25