Українка Юлія Джима фінішувала другою в гонці переслідування в Хохфільцені

Українка Юлія Джима фінішувала другою в гонці переслідування в Хохфільцені Юлія Джима фінішувала другою © Оксана Гаранец
Слідом за блискучою перемогою на естафеті Юлія Джима показала свій клас в індивідуальній гонці, посівши друге місце

Українка Юлія Джима фінішувала другою в індивідуальній гонці переслідування на етапі Кубка Світу в австрійському Хохфільцені.

23-річна киянка пропустила вперед лише норвежку Сюнневе Сулемдаль, відставши від переможниці на 11,5 секунд.

Таким чином, Джима вперше піднялася на п'єдестал пошани Кубка Світу в особистих змаганнях - до цього вона кілька разів допомагала фінішувати в призах жіночої естафетної збірної. У попередній раз спортсменка стала переможницею естафети 4 на 6 км в тому ж Хохфільцені.

Примітно, що раніше Джима завоювала срібну медаль чемпіонату Європи-2013, однак не на гонці переслідування, а в спринті.

В Хохфільцені Джима показала відмінну стрільбу, не тільки в плані точності, але і швидкості. Також українка показала хороший лижний хід. Обидва компоненти стали запорукою успіху молодої спортсменки.

Кубок світу. 2-й етап. Хохфільцен (Австрія)

Жінки. Гонка переслідування

1. Сулемдаль (Норвегія) - 30.16,2 (1 штрафне коло)

2. Джима (Україна) - відставання 11,5 (0)

3. Палка (Польща) - 15,1 (0)

4. Віткова (Чехія) - 18,1 (1)...

7. Валя Семеренко (Україна - 2) +1.02,5

8. Віта Семеренко (Україна - 1) +1.06,4...

...21. Олена Підгрушна (Україна - 4) +1.56,5

...41. Наталія Бурдига (Україна - 4) +3.26,9

...47. Марія Панфілова (Україна - 3) +3.48,3...

Відзначимо, що в чоловічій гонці переслідування, а також естафеті, яка пройшла напередодні, наші біатлоністи не показали видатних результатів: кращий результат в персьюті показав Сергій Семенов (18-е місце).

Наступний етап Кубка Світу відбудеться 11-15 грудня у французькому Ансі. Потім українських біатлоністок чекають три турніру в січні, а вже в останньому зимовому місяці - Олімпійські ігри в Сочі15. !zn