Топ Новини

Україна пошле свого представника до Москви на засідання з обговорення чемпіонату СНД з футболу

17 лютого 2013 в 14:42

18 лютого в Москві відбудеться чергове засідання автономної некомерційної організації "Об'єднаний чемпіонат з футболу", на яке запрошено керівників 16 клубів російської прем'єр-ліги і 16 клубів української прем'єр-ліги.

Виконуючий обов'язки генерального директора Об'єднання професійних футбольних клубів України "Прем'єр-ліга" Петро Іванов буде присутній на засіданні з обговорення проекту чемпіонату СНД з футболу 18 лютого в Москві.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" стало відомо з власних джерел.

Як повідомлялося, 18 лютого в Москві відбудеться чергове засідання автономної некомерційної організації "Об'єднаний чемпіонат з футболу", на яке запрошено керівників 16 клубів російської прем'єр-ліги і 16 клубів української прем'єр-ліги.

Про створення автономної некомерційної організації (АНО) "Об'єднаний чемпіонат" було оголошено в кінці грудня. Її директором став В. Газзаєв, а головою Наглядової ради було призначено президента Російської футбольної прем'єр-ліги Сергія Прядкіна.

До Наглядової ради також увійшли президент ФК "Зеніт" (Санкт-петербург) Олександр Дюков, президент ПФК ЦСКА Євгеній Гінер і власник ФК "Анжі" (Махачкала) Сулейман Керімов.

Читайте також:

Росія покликала до Об'єднаного чемпіонату всі 16 українських клубів

Президент ФФУ не бачить сенсу в проведенні чемпіонату СНД

Пітерський "Зеніт" загрожує переїхати в Севастополь і перебратися в чемпіонат України

Платіні застеріг: об'єднання чемпіонатів може залишити Україну або Росію без ЛЧ

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...