Тенісист Долгополов учетверте поспіль вийшов до чвертьфіналу великого турніру АТР © Yahoo Sports
Починаючи з середини лютого, Долгополов грає вже у четвертому турнірі АТР. І в кожному з них він досягав як мінімум чвертьфіналу. У Майамі українець вибив зі змагань третю ракетку світу швейцарця Станісласа Ваврінку.

Перша ракетка України Олександр Долгополов обіграв в 1/8 фіналу турніру серії Мастерс швейцарця Станісласа Ваврінку 6:4, 3:6, 6:1 і вийшов до чвертьфіналу змагань.

Матч тривав 1 годину 45 хвилин. На рахунку українця 5 ейсів і 2 подвійні помилки.

Це вже третя перемога Олександра над гравцем, що входять у першу п'ятірку світового рейтингу в нинішньому сезоні: раніше в цьому році Долгополов вигравав у Давида Феррера (4) Рафаеля Надаля (1). Також слід зазначити, що Долгополов вже на четвертому турнірі поспіль досягає чвертьфіналу - до Майамі він дійшов до півфіналу Мастерса в Індіан-Уеллсі. А раніше успішно виступав на змаганнях категорії 500 - у Ріо досяг фіналу, а в Акапулько - півфіналу.

Наступний суперник киянина визначиться в поєдинку між американцем Джоном Існером і чехом Томашем Бердихом.

Українка Еліна Світоліна не зуміла вийти до 1/4 фіналу, поступившись третій ракетці світу польці Агнешці Радванській. !zn

Провідні тенісисти світу звернулися до українців зі словами підтримки (відео)