ПСЖ спромігся уникнути поразки в матчі з "Челсі"

ПСЖ спромігся уникнути поразки в матчі з "Челсі" Златан Ібрагімович не потрапив по воротах "Челсі"
На своєму полі підопічні Лорана Блана домоглися більш-менш прийнятного результату в протистоянні з лідером англійського чемпіонату.

Французький "Парі Сен-Жермен" і англійський "Челсі" зіграли внічию 1:1 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.

у Відповідь матч відбудеться 11 березня в Лондоні.

Лондонці відкрили рахунок наприкінці першого тайму, коли після затяжної, але стрімкої атаки відзначився Браніслав Іванович. Проте практично відразу ж після перерви парижі організували свою відповідь. Едісон Кавані відгукнувся на фланговий простріл і головою в притаманному собі стилі вразив ворота суперника.

До кінця ігрового часу ПСЖ створив кілька реальних моментів і міг виходити вперед, але удача була на стороні гостей, тим більше, що надійно зіграв голкіпер "синіх" Тібо Куртуа.

Ліга чемпіонів

Плей-офф

1/8 фіналу

Перший матч

"ПСЖ" (Франція) - "Челсі" (Англія) - 1:1 (0:1)

Голи: Іванович, 36 (0:1). Кавані, 54 (1:1).

"ПСЖ": Сірігу, Ван дер Віл, Тіагу Сілва, Маркиньюс, Максвелл, Давид Луїз, Верратті, Матюіді, Лавессі (Пасторе, 81), Ібрагімович, Кавані.

"Челсі": Куртуа, Іванович, Террі, Кейхілл, Аспілікуета, Вілліан (Куадрадо, 79), Матіч, Рамірес, Фабрегас (Оскар, 84), Азар, Диегу Коста (Ремі, 81).

Попередження: Ван дер Віл, 52. Іванович, 66. Фабрегас, 73. Верратті, 78.

Суддя: Джюнейт Чакир (Туреччина).

17 лютого. Париж. Стадіон "Парк де Пренс".

Примітно, що в минулому сезоні команди зустрілися на стадії 1/4 фіналу: у першому матчі парижани виграли 3:1, а в Лондоні "Челсі" взяв реванш 2:0 і за сумою двох зустрічей пройшов далі.

Додамо, що 18 лютого відбудуться два матчі: "Базель" прийме "Порту", а "Шальке" - "Реал".

Єдиний представник України в плей-офф Ліги Чемпіонів Шахтар відстояв нічию з Баварією у Львові. На відміну від поєдинку в Парижі, "гірники" не мали настільки переважної переваги, з одного боку надійно зігравши в обороні, але з іншого, не створили жодного гольового моменту.