Прем'єр-ліга: "Динамо" втратило очки у Полтаві, нічия "Чорноморця" і "Волині"

Прем'єр-ліга: "Динамо" втратило очки у Полтаві, нічия "Чорноморця" і "Волині" Кияни не зуміли здобути перемогу на сніжному газоні © ФК Динамо
Киевяне можуть ще більше відстати від "Шахтаря".

Два матчі відкрили 17-й тур української Прем'єр-ліги. Київське "Динамо" в Полтаві зустрічалося з "Ворсклою", а "Чорноморець" в Одесі приймав "Волинь".

Підопічні Сергія Реброва до цього туру відставали від "Шахтаря" на вісім очок, тому були зобов'язані перемагати, щоб зберегти реальні шанси в чемпіонській гонці. Однак зробити цього не вдалося. Поле у Полтаві з перших хвилин занесло снігом, тому гра набула непередбачуваний сценарій - обидві команди гостро атакували і вже в першому таймі зуміли забити чотири м'ячі.

На п'ятій хвилині гостей вивів вперед Сидорчук, після чого Ярмоленко зумів реалізувати пенальті і подвоїти рахунок на користь столичного гранда - 2:0. Через хвилину "Ворскла" також відзначилася голом, коли Турсунов з меж штрафного відправив м'яч у сітку воріт після навісу від Ребенка. На 34-й хвилині полтавчани зрівняли рахунок, коли Рудько відбив перший удар, а Ребенок вдало зіграв на добиванні.

На 55-й хвилині Кобахідзе вийшов один на один з Рудьком та пробив поруч зі штангою, а після 60-ї хвилини підопічні Реброва почали активно атакувати, але не реалізували кілька реальних моментів.

"Ворскла" - "Динамо" - 2:2
Голи: Турсунов, 15, Ребенок, 34 - Сидорчук, 5, Ярмоленко, 14 (пен.)

"Ворскла": Непогодов, Сімінін, Пердута, Дитятьєв, Ребенок (Зарічнюк, 82), Кравченко (Загорулько, 90), Чеснаков, Турсунов, Ткачук, Одарюк (Бартулович, 58), Кобахідзе

"Динамо": Рудько, Морозюк, Хачеріді, Віда, Макаренко, Сидорчук, Рибалка, Гармаш, Ярмоленко, Мораєс (Громов, 81), Циганков (Бєсєдін, 59)

Попередження: Дитятьєв, Чеснаков, Одарюк, Бартуловіч, Сімінін - Бесєдін

"Чорноморець" - "Волинь" - 0:0

"Чорноморець": Боровик, Данченко, Мартиненко, Хочолава, Люлька, Філімонов, Смірнов (Ковалець, 68), Калітвінцев (Кабаєв, 76), Третьяков (Татарков, 83), Андрієвський, Коркішко

"Волинь": Кічак, Задерецкий, Мелинишин, Логінов, Шаповал (Дудик, 69), Герасим'юк, Мемешев, Чепелюк, Діденко, Романюк, Петров