Коростильов приніс Україні золото зі світовим рекордом на юнацькій Олімпіаді-2014

Коростильов приніс Україні золото зі світовим рекордом на юнацькій Олімпіаді-2014 Друга медаль України у Коростильова © litva-tour.eu
Стрілець Коростильов приніс Україні друге "золото" на Юнацьких Іграх у Нанкіні.

Другий день II Літніх Олімпійських ігор в Нанкіні приніс у скарбничку України одну золоту медаль. Олімпійським чемпіоном став Павло Коростильов у кульовій стрільбі, встановивши новий світовий рекорд у дисципліні. Про це повідомляє прес-служба НОК України.

У кваліфікації Павло показав другий результат. А у фіналі, захопивши лідерство з перших пострілів, впевнено виграв золоту медаль. Чемпіонська сума українця склала 203,4 бала, що на 0,6 очка більше світового рекорду, який він сам і встановив цього року.

"Я дуже щасливий, що зумів перемогти. Моя мама зрадіє, адже хотіла, щоб я завоював медаль, - зізнався Павло.

Срібним призером став кореєць Чеонжанг Кім (199.8), а бронзовим - француз Едоард Дортомб (178,6).

Нагадаємо, що 17 серпня Михайло Романчук став першим переможцем Юнацької Олімпіади в Нанкіні, вигравши фінал з плавання на 400 м вільним стилем. Дзюдоїст Богдан Ядов завоював "срібло". У фінальному поєдинку він у категорії до 66 кг поступився японцеві Хіфумі Абе.

Додамо, ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри проходять у китайському Нанкіні з 16 по 28 серпня. За олімпійські медалі змагаються практично чотири тисячі спортсменів із 204 країн. !zn