Керівництво УЄФА в захваті від українських та польських стадіонів

9 листопада 2011 в 14:07
В Україні та Польщі кращі стадіони, ніж були на Евро-2008.Про це заявив операційний директор УЄФА Мартін Каллен під час прес-конференції в Цюріху.
Arena_Lviv_open_6.jpg
stadion.lviv.ua

«Під час Євро-2008 в Австрії та Швейцарії не було стадіону, який можна було б порівняти з аренами, які з’явились сьогодні у Донецьку і Гданську», – такими словами своє захоплення головними українськими та польськими футбольними об’єктами майбутнього Євро-2012 висловив операційний директор УЄФА М.Каллен.

Він повідомив, що країни-господарки континентальної першості-2012 вже мають сім готових стадіонів у Вроцлаві, Гданську, Донецьку, Києві, Львові, Познані та Харкові, а головну польську арену – Національний стадіон у Варшаві – завершать до кінця листопада, повідомляє інформаційний центр "Україна-2012". 

Особливо операційного директора УЄФА вразили темпи будівництва львівської євроарени, готовність якої ще на початку минулого року складала 10%, а відкриття відбулося вже 29 жовтня 2011 року. «Львів відкрив стадіон минулої суботи. Цей об’єкт був нашою головною проблемою і до минулого тижня, зізнаюся, особисто я не вірив, що стадіон буде готовий. Але українці це зробили!», – підкреслив М.Каллен.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...