Топ Новини

ФІФА проти чемпіонату СНД з футболу: Такого не буде

20 січня 2013 в 11:01

Можливість організовувати клубні турніри поза національними федераціями мають тільки Конфедерації - члени ФІФА.

Чемпионат СНГ
ФІФА проти чемпіонату СВІТУ з футболу

Створення чемпіонату СНД йде врозріз з принципами ФІФА, заявив президент організації Йозеф Блаттер.

"ФІФА - це організація зі структурою піраміди, в якій важливу роль грають клуби. Клуби повинні організовувати клубні змагання, але всередині національних федерацій, це політика ФІФА і всієї світової футбольної сім'ї. Ми ніколи не будемо переглядати межі національних ліг. Створення ліги СНД неможливо, це йде врозріз з принципами ФІФА, а такого не буде", - сказав на прес-конференції в Санкт-Петербурзі Блаттер.

Президент ФІФА зазначив, що можливість організовувати клубні турніри поза національними федераціями мають тільки Конфедерації - члени ФІФА.

"У ФІФА є конфедерації, наприклад, Океанія, або КОМНЕБОЛ (Північна Америка), УЄФА. Коли конфедерації були створені, ФІФА віддала можливість конфедераціям організовувати турніри всередині своїх територій. Найстаріший турнір - Кубок Лібертадорес, в Європі - Ліга чемпіонів, Ліга Європи, є африканська і азіатська ліги чемпіонів", - пояснив Блаттер.

Ідею проведення чемпіонату Співдружності висували деякі російські клуби і керівники Російської футбольної прем'єр-ліги. Кілька тижнів тому була створена робоча група з організації цього турніру, яку очолив Валерій Газзаєв. Проте її представники кожен раз заявляли, що не знайомі з позицією з цього питання "вищих" інстанцій - ФІФА і УЄФА.

Читайте також:

У Росії створено оргкомітет футбольного чемпіонату СНД

Президент ФФУ не бачить сенсу в проведенні чемпіонату СНД

Платіні застеріг: об'єднання чемпіонатів може залишити Україну або Росію без ЛЧ

Рінат Ахметов підтримав ідею створення чемпіонату СНД з футболу

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...