"Дніпро" - "Шахтар" 0:1 - відео голу, огляд матчу

"Дніпро" - "Шахтар" 0:1 - відео голу, огляд матчу Олександр Гладкий (ліворуч) приніс перемогу "Шахтарю" над "Дніпром" © ФК Днепр
У першому матчі 1/2 фіналу Кубка України у Дніпропетровську місцева команда поступилася 9-кратному володарю трофею.

Матч Дніпро - Шахтар відбувся 29 квітня у Дніпропетровську в рамках 1/2 фіналу Кубка України. Завдяки голу Олександра Гладкого на останній хвилині першого тайму, "гірники" відсвяткували перемогу 1:0.

Після перерви дніпряни не реалізували пенальті (Пятов впорався з ударом Селезньова), а на останніх секундах арбітр не зарахував гол Артема Федецького через положення поза грою.

у Відповідь матч відбудеться 20 травня в Донецьку.

Дніпро - Шахтар - 0:1 (0:1)

Гол: Гладкий, 45.

Нереалізований пенальті: Селезньов, 49 (воротар).

"Дніпро" (Дніпропетровськ): Бойко, Матос, Папа Гуйє, Дуглас, Федецький, Чеберячко (Калініч, 64), Канкава, Коноплянка, Лучкевич (Ксьонз, 46), Ротань, Селезньов (Шахов, 75).

"Шахтар" (Донецьк): Пятов, Ст. Шевчук, Ракицький, Кучер, Срна, Степаненко, Фернанду (Фред, 58), Дентинью (Тайсон, 67), Алекс, Марлос (Дуглас, 72), Гладкий.

Покарання: Степаненко, 26. Ракицький, 48. Кучер, 50. Фред, 65. Матос, 69. Ксьонз, 90+2. Дуглас, 90+5 (попередження).

Судді: Можаровський (Львів), Плужник (Харків), Рачинська (Київ).

29 квітня. Дніпропетровськ. "Дніпро-Арена".

7 травня "Дніпро" зіграє з італійським "Наполі" у першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи. Через тиждень у Києві відбудеться гра у відповідь.