"Будівельник" і "Хімік" дізналися суперників у другому раунді баскетбольного Єврокубка © iSport.ua
У 2014 році український баскетбол на євроарені буде представлено двома командами у другому за рангом клубному турнірі континенту.

Київський "Будівельник" і южненський "Хімік" дізналися суперників у другому груповому раунді баскетбольного Єврокубка, старт якого заплановано на січень 2014 року.

Кияни, які перейшли у цей турнір головних змагань клубів на континенті Євроліги, зіграють у групі М зі словенською "Олімпією", ізраїльським "Хапоелем" і турецьким "Банвітом".

Южненці продовжать змагання у квартеті N із французьким "Страсбургом", німецькою "Альбою" і сербськими "Радничками".

Турнір стартує 7 січня, а завершиться 19 лютого. У плей-офф (1/8 фіналу) вийде по дві кращі команди з кожного квартету.

Зазначимо, що в останньому турі першого групового турніру "Хімік" програв чорногорській "Будучнсті" на виїзді 87:91 - в матчі, який вже нічого не вирішував у плані турнірної боротьби. Южненці фінішували на другому місці у групі F слідом за російським "Нижнім Новгородом".

Що стосується "Будівельника", то кияни програли заключний поєдинок групового раунду Євроліги у секстеті А "Барселоні" 77:96, фінішувавши на останньому місці з двома перемогами в активі і 8-ма поразками у 10 іграх.

Нагадаємо, що в минулому сезоні "Будівельник" вдало виступив у Єврокубку, припинивши боротьбу лише в 1/2 фіналу: кривдником киян став іспанський "Більбао". !zn