16-річна українка вийшла до чвертьфіналу турніру WTA

16-річна українка вийшла до чвертьфіналу турніру WTA Матч тривав трохи більше години © btu.org.ua
Даяна Ястремська впевнено обіграла російську тенісистку.

Українська тенісистка Даяна Ястремська увійшла до вісімки найсильніших на грунтовому турнірі в Стамбулі, обігравши росіянку Анну Калинскую у другому раунді з рахунком – 6:1, 6:4.

За час матчу, який тривав трохи більше години, 16-річна Ястремська зробила один ейс, допустила дві подвійні помилки і виграла 50% м'ячів на своїй першій подачі.

У чвертьфіналі турніру в Стамбулі 420-я ракетка світу зіграє проти переможниці протистояння між словачкою Яною Чепеловой і іспанкою Сарою Соррибес Тормо.

Відзначимо, що турнір в Стамбулі є першим в категорії WTA в кар'єрі Ястремської. У першому колі українка переграла досвідчену німкеню Андреу Петкович, здобувши першу перемогу в кар'єрі на турнірах WTA.

Нагадаємо, що в Стамбулі також зіграє Еліна Світоліна, яка очолила посів турніру.

Раніше Україна поступилася Німеччині в плей-офф Кубка Федерації.