Топ Новини

Збиток від природних катастроф у 2012 році скоротився більш ніж у два рази

19 грудня 2012 в 14:59
Перша половина року, що минає, пройшла спокійно, але засуха у США і ураган «Сенді» призвели до значних економічних втрат. Природні катастрофи у 2012 році забрали життя 11 тис. осіб у всьому світі.
sandy_15.jpg
NASA Goddard Photo and Video, flickr.com

Після рекордних втрат світової економіки від природних і техногенних катастроф у 2011 році (близько 350 млрд доларів), в цьому році сума буде не настільки значною - близько 140 млрд доларів. Як повідомляє швейцарська компанія Swiss Re, це все одно більше, ніж у середньому за останнє десятиліття.

За попередніми підрахунками Swiss Re, загальний обсяг застрахованого збитку від катастроф, що обрушилися на планету у 2012 році, складе 65 млрд доларів. У минулому році ця сума була вдвічі більшою - 120 млрд доларів.

Після відносно благополучного і спокійного першого півріччя 2012 року на США обрушилися спочатку посуха, а потім ураган «Сенді». Фахівці оцінюють суму страхових виплат за підсумками урагану у 20-25 млрд доларів - збиток виявився дуже значним, незважаючи на те, що це стихійне лихо було не таким сильним, як, наприклад, ураган «Катріна». Страхову компенсацію збитку від посухи, що охопила США влітку, експерти оцінюють приблизно в 11 млрд доларів.

Читайте також:

Катастрофи у 2011 році принесли збитків на рекордні 350 млрд доларів

Страховий бізнес зазнав мільярдні збитки від стихії в Японії

Обама попросив 60 млрд доларів на відновлення сходу США після урагану «Сенді»

Тайфун на Філіппінах вбив майже півтисячі людей

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...