Збитки від «одеської стрілянини» відшкодують не страховики, а Азаров

6 жовтня 2011 в 13:09
Прем‘єр-міністр України Микола Азаров доручив компенсувати збитки громадянам, заподіяні під час проведення міліцією спецоперації зі знешкодження особливо небезпечних злочинців в Одеській області та місті Одесі 29 вересня - 1 жовтня 2011 року. Про це повідомила прес-служба уряду.
Azarov_Nikolay_2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Глава уряду доручив Міністерству внутрішніх справ та Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства підготувати та подати на розгляд уряду проект рішення про виділення коштів для компенсації збитків.

М.Азаров наголосив, що Міністерство внутрішніх справ повинне ретельно та відповідально зафіксувати всю матеріальну шкоду, яка була заподіяна громадянам під час проведення спецоперації. Всі збитки мають бути обов‘язково відшкодовані людям, наголосив глава уряду.

Міністерству фінансів доручено забезпечити фінансування зазначених витрат з резервного фонду.

Нагадаємо, що після штурму приватного будинку на 9-тій станції Великого Фонтану, де переховувалися зловмисники, багато мешканців жалілися, що з автоматів, мінометів та гранатометів було пошкоджено їхнє житло та автомобілі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...