Топ Новини

Збірна Франції з футболу передала українським сім'ям 28 ліжок для хворих на СНІД

11 липня 2012 в 18:28
Передача цих ліжок - це подяка французької збірної за теплий прийом, який вони відчули від організаторів Євро-2012 і українців. Ліжка залишаться в Донецькій області, де і грали французькі футболісти.

Національна збірна Франції з футболу передала українському Червоному Хресту 28 ліжок для хворих на СНІД.

Спочатку ці ліжка були придбані французькою збірною для своїх футболістів під час їх перебування в Україні в рамках Євро-2012.

Після закінчення чемпіонату збірна Франції прийняла рішення подарувати ці ліжка сім'ям, які потребують допомоги в рамках проекту «Зниження ризику і боротьба з ВІЛ/СНІДом», який організований в Україні французьким та українським Червоним Хрестом.

Директор національної збірної Франції Марино Фачіолі сьогодні зазначив, що передача цих ліжок - це подяка французької збірної за теплий прийом, який вони відчули від організаторів Євро-2012 і українців.

У свою чергу генеральний секретар Червоного Хреста в Україну Алла Хабарова повідомила, що ці ліжка залишаться в Донецькій області, де і грала французька збірна під час Євро-2012.

Зокрема, вона повідомила, що ліжка будуть передані в сім'ї, де є ВІЛ-інфіковані або хворі на СНІД, а також у багатодітні, малозабезпечені сім'ї.

Хабарова зазначила, що дуже важливо для українського Червоного Хреста, що ці ліжка залишаться на сході Україні, оскільки цей регіон погано забезпечується гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, що ліжка розміром два метри на метр сорок були закуплені для французьких футболістів донецьким "Шахтарем", на базі якого зупинялася збірна під час перебування в Україні.

Читайте також:

Україна в Донецьку не встояла перед Францією - 0:2 (відео)


Тренер французів про матч зі збірною України: Ми скористалися слабкими місцями суперника

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...