Законопроект Табачника відкликати з Ради не будуть

24 січня 2012 в 15:23
За словами голови уряду Миколи Азарова, "краще - ворог хорошого": затягування з прийняттям законопроекту буде тільки заважати.
kpi_studenti_ploshad_znaniy_protest_tabachniku.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінету міністрів України не потрібно відкликати з Верховної Ради для доопрацювання свій проект закону про вищу освіту, підготовлений міністерством освіти і науки, яке очолює Дмитро Табачник.

До такої «спільної думки» прийшли ректори і представники студентських організацій після сьогоднішнього обговорення цього документа у Кабінеті міністрів за участю прем'єра Миколи Азарова.

«Настає момент, коли краще - ворог хорошого: коли затягування з прийняттям законопроекту буде тільки заважати», - підкреслив М.Азаров за підсумками засідання.

Як альтернативу він запропонував надіслати до Ради від Кабінету міністрів і громадських організацій свої додаткові пропозиції до законопроекту для його підготовки до першого читання.

Прем'єр також запропонував створити оперативну групу з доопрацювання законопроекту і ввести в число її учасників представників студентських організацій, які виходили на масові акції протесту проти прийняття цього законопроекту.

Як раніше повідомляло ZN.UA, 11 січня профільний комітет ВР через відсутність на засіданні "потрібних" людей не ризикнув схвалити законопроект «Табачника-Азарова». Варто також відзначити, що і науково-експертне управління Верховної Ради також негативно висловилося щодо законопроекту: як зазначається в його висновках, «поданий документ не може бути підтримано у запропонованому вигляді».

На сьогодні у парламенті зареєстровано ще два альтернативні законопроекти: як від опозиційних депутатів (№9655-1, автори - Арсеній Яценюк та Леся Оробець), так і від представника президента у ВР Юрія Мірошніченка (оновлений №9655-2).

Читайте також:

Регіонали знову хочуть ввести в дитсадках російську мову
 

Табачник призначив ректорів трьох вишів
 

Відомство Табачника провалило систему держзамовлення у вишах, - Рахункова палата

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...