Топ Новини

Законопроект про заборону зброї буде внесено до конгресу США в січні

17 грудня 2012 в 19:17
Питання про контроль за зброєю встав особливо гостро після нещодавньої трагедії в штаті Коннектикут, де 20-річний Адам Ланза застрелив в школі двадцять дітей і шістьох дорослих, до цього убивши в будинку свою матір. Завдання законопроекту - забрати бойову зброю з вулиць міст США.
50cc3bb3-ad4c-bddc-ad4c-bdd38636e29b_photo_0.jpg
news.rambler.ru

Сенатор Дайан Файнстайн пообіцяла в перший день роботи нового складу конгресу США внести законопроект про заборону продажу бойової зброї.

За її словами, законопроект, що розроблявся рік, буде на початку січня представлено на розгляд обох палат конгресу одночасно.

"Завдання законопроекту - забрати бойову зброю з вулиць наших міст. Цього можна добитися. Законопроект передбачає в майбутньому заборону на продаж, передачу, імпорт і володіння зброєю", - сказала сенатор в інтерв'ю телеканалу NBC, додавши, що обмеження розповсюдяться також на зброю з обоймами більше десяти патронів.

Питання про контроль за зброєю встав особливо гостро після нещодавньої трагедії в штаті Коннектикут, де 20-річний Адам Ланза застрелив у школі двадцять дітей і шістьох дорослих, до цього убивши в будинку свою матір.

Читайте також:

Обама про бійню в школі Сенді-Хук: Ці трагедії мають закінчитися

Бійня в Коннектикуті: Адам Ланца вбивав дітей спеціальними кулями


У США оголошено жалобу: 20-річний хлопець розстріляв у школі 20 дітей, убив батька і матір

У США чоловік у камуфляжі розстріляв відвідувачів торгового центру: троє загиблих

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...