Загальний страйк почався у 23-х країнах Європи

14 листопада 2012 в 07:45
14 листопада страйкують практично у всіх країнах Євросоюзу. Наймасовіші акції - в Іспанії, Португалії, Італії та Греції, де люди вийшли на вулиці ще вночі.
protest_europa.jpg
El Pais

У країнах Європи 14 листопада пройде масовий страйк проти заходів жорсткої економії. Профспілки та соціалісти обіцяють вивести на вулиці мільйони людей.

Так званий Європейський день дій та солідарності (або 14-N) розпочався відразу опівночі. На заклик Європейської конфедерації профспілок, на акції протесту вийшли робітники 23-х країн, передає Euronews.

Вперше в історії Конфедерації вдалося організувати одночасні страйки майже у всіх країнах Євросоюзу.

Наймасштабніші акції, як очікується, пройдуть в середземноморських країнах Європи, що постраждали від боргової кризи найбільшою мірою.

День загального страйку оголошений в Португалії та Іспанії. Профспілки Італії та Греції також закликали до проведення страйків, низка акцій протесту і символічного призупинення роботи пройде у Франції, Німеччині, Румунії, Чехії та Польщі.

Робочі незадоволені тим, що їм доведеться з власної кишені платити за економічну політику, яку проводять уряди їхніх країн. Втім, незважаючи на колосальний розмах, навряд чи страйк змусить владу змінити свої плани.

Читайте також:

Хто переможе: криза чи протести?

Переговори щодо бюджету ЄС закінчилися провалом

Єврозона залишила Грецію без грошей, але дала час на реформи

Жителі Землі за рік стали біднішими на 5%

 

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...