Заарештовано майно і рахунки газет «Вечірній Київ» та «Українська столиця»

11 липня 2011 в 07:39
Державна виконавча служба заарештувала майно та рахунки муніципальних газет Київради «Вечірній Київ» та «Українська столиця».
smi_media_journalist_033_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Це відбулося в рамках виконання рішень Шевченківського районного суду міста Києва за позовами журналістів Дмитра Дубенського і Тамари Давиденко до зазначених газет Київради про стягнення заборгованості на загальну суму близько 150 тис. грн. (судові справи №№9025/10, 9026/10, 2-11363/10). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомила адвокат Анастасія Москаленко,

«На виконання рішення Шевченківського суду державний виконавець прийняв постанови про арешт майна і рахунків «Вечірнього Києва» і «Української столиці». Зокрема, було арештовано всі автомобілі цих муніципальних ЗМІ», - розповіла А.Москаленко.

Юрист нагадала, що відповідно до даних, оприлюднених на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА), виконуючим обов'язки головного редактора газети «Вечірній Київ» є Роман Костриця, а виконуючим обов'язки головного редактора газети «Українська столиця» - Петро Щербина.

Як повідомлялося, у травні 2011 року головний редактор київської муніципальної газети «Хрещатик» Денис Жарких заявив про спробу встановлення системної цензури у виданні з боку Київміськдержадміністрації. У тиску на газету він звинуватив начальника управління преси та інформації КМДА Оксану Збітнєву.

У свою чергу, чиновник не прокоментувала звинувачення, але повідомила про швидку системну реорганізацію комунальних ЗМІ міста, до яких належать газети «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Українська столиця», а також телеканал «Київ» і радіо «Київ».

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...