Топ Новини

За паперами один ялтинський автобус перевозить на день всього 40 пасажирів

18 липня 2011 в 09:58
Ялтинські автобуси в середньому перевозять по 40 людей на день.

Цю інформацію з посиланням на Головне управління статистики в АРК озвучила під час проведення круглого столу з питань підвищення якості транспортного обслуговування населення заступник начальника управління праці та соціального захисту Ялтинської міськради Людмила Мітурська.

«За інформацією головного управління статистики в АРК, за півроку автотранспортом перевізників Ялти перевезено 2 мільйони 26 тисяч пасажирів. Шляхом нескладних арифметичних дій з'ясовуємо, що за місяць наші перевізники, згідно з даними, які вони подають до статистики, перевезли 11260 пасажирів. Якщо розділити цю кількість на кількість машин, то одна машина на день в середньому перевезла 40 пасажирів», - сказала Л.Мітурська.

Середньоденна виручка на маршрутах, яку декларують ялтинські перевізники, становить від 85 до 177 гривень - ці цифри також були озвучені під час круглого столу. При цьому заступник Ялтинського міського голови Сергій Карнаух, який займається питаннями транспорту, підкреслив, що до перевізників у разі порушень будуть вживатися серйозні заходи впливу.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...