За мінімальний комплект нових документів українцям доведеться заплатити по 1600 грн

30 вересня 2011 в 09:33
У разі підписання президентом законопроекту № 8507 «Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України» заявлена ​​орієнтовна вартість мінімального комплекту документів, необхідного для кожного жителя України, складе близько 1600 грн.
web_passport_06.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Причому ці гроші українці в 2012 році викладуть зі своєї кишені. Таким чином, на купівлю  нових документів повнолітні жителі України найближчим часом витратять більше 60 млрд грн. Це приблизно в 40 разів більше, ніж виділено в бюджеті МОЗ України для забезпечення громадян ліками в 2011 році.

За оцінками фахівців Кабінету міністрів, отриманими ZN.UA, загальні витрати на виготовлення документів, які надаються за рахунок державного бюджету, а також витрати на технічне переоснащення державних органів усіх рівнів обладнанням для роботи з усіма видами нових документів можуть скласти в 2012-2014 роках більше 24 млрд грн. А більшу частину коштів на реалізацію такої популярної в суспільстві реформи освоїть одна комерційна структура - консорціум ЄДАПС.

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Юрія Бутусова «Рада продала Україну: ЄДАПС побив рекорди корупції».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...